UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum w Czaplinku.

         1 września 2016r. w Gimnazjum w Czaplinku odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017. Dyrektor szkoły, P. Jolanta Skonieczna powitała wszystkich bardzo serdecznie: nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, rodziców, zaproszonych gości oraz uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów, którzy, zgodnie z zapowiedzią MEN, są ostatnimi uczniami, którzy ukończą gimnazjum. Pani dyrektor podziękowała obsłudze szkoły za ogrom pracy, jaki włożyła w remont szkoły podczas wakacji (odświeżono korytarz dolny i hol ). Swoje podziękowania skierowała do Rady Rodziców, która przekazała środki finansowe na ww. cel. Podziękowania zostały również przekazane Urzędowi Miasta Czaplinka, organowi prowadzącemu gimnazjum, który sfinansował kupno i montaż okiem w klasach na piętrze.

Głos zabrał również zastępca burmistrza Czaplinka, Pan Zbigniew Dudor. Powitał serdecznie uczniów i pracowników szkoły, złożył życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym. O godz. 13.00 reprezentacja uczniów Gimnazjum wraz z opiekunem, P. Katarzyną Udycz uczestniczyła w obchodach 77 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, które odbyły się na cmentarzu w Czaplinku.

rozpoczęcie rozpoczęcie rozpoczęcie rozpoczęcie

autor: Luiza Kostrubiec